ART / Lithographs / Litograph in colors 11546619
nr 1154 6619
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Åke Westin (b. 1939), Sverige. Katten och månen, signed and numbered 50/290, motivet: 32x26,
LITOGRAPH IN COLORS, Katten och månen, signerad och numrerad 50/290, motivet: 32x26
SEK 150
Monday January 8 2018
at 20:06:49
19/12 16:35:32
100 kr
8/1 08:33:25
Ã…ke Westin
Read more about Ã…ke Westin